Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Peugeot 208, enerji geçiş sürecinin yansıması olarak benzinli ve dizele ek elektrikli de olmak üzere üç farklı güç ve aktarma organı seçeneğiyle yollara çıkacak

B segmentinin en sevilen otomobillerinden Peugeot 208 yenileniyor.  Yeni 208, sanki bir tutam efsane 205 bir tutam 508 katılarak teknolojiyle yoğurulmuş izlenimi veriyor!
Markanın pazardaki sınıf atlama stratejisini yansıtan Yeni nesil Peugeot 208, keskin tasarımıyla son derece dinamik ve modern bir görünüm sergiliyor. Orijinal ve özgün tasarımın yanı sıra Yeni Peugeot 208, 3-Boyutlu yükseltilmiş gösterge ekranı da dahil yeni nesil Peugeot i-Cockpit© ve normalde daha üst sınıf araçlarda kullanılan birçok

sürüş destek sistemiyle küçük sınıf otomobil pazarına tamamen yeni bir yaklaşım getiriyor. Fransız üreticinin ilk kez Cenevre Otomobil Fuarında tanıtacağı yeni Peugeot 208, 2019 yılının son baharında satışa sunulacak.

#FUTURISTIC & YOUNG
Dünya değişiyor ve gelecek cevap bekleyen sorularla dolu. Diğer alanlar gibi otomotiv sektörünü de yeni zorluklar beklerken, bu zorluklar uygun müdahaleleri gerektiriyor. 208 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Peugeot, sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimle enerji geçişi sürecine ürettiği çözümlerle geleceğe umutla bakıyor. Peugeot, bu vizyon ve yaklaşımla küçük sınıfın en sevilen modellerinden 208’i yeniliyor. Markanın sınıf atlama stratejisini destekleyen yeni Peugeot 208 marka aidiyetine vurgu yapan şık ve gösterişli tasarımı ve yenilikçi teknolojileri ile mobilitenin geleceğine ışık tutuyor.CMP/E-CMP: MODÜLER VE YAKIT VERİMLİLİĞİ ODAKLI PLATFORM
Yeni Peugeot 208, Groupe PSA’nın en güncel araç platformu olan ve B ve C segmentlerinde kullanılan EMP2'yi (Verimli Modüler Platform) tamamlayan CMP (Ortak Modular Platform) üzerinde yükseliyor. Adından da anlaşılacağı üzere yeni CMP platform, boyut ve motor seçenekleri noktasında uyarlanabilir bir yapı sunuyor. Platform müşterilere benzin veya dizel olmak üzere içten yanmalı motor veya elektrikli motor gibi farklı güç ve aktarma organı çözümleri sunuyor. 


Yeni platform geliştirilirken verimlilik esas alındı. Bir önceki F1 platformu ile kıyaslandığında 30 kg daha hafif olan platform otomobilin ağırlığını düşürmeye yardımcı oluyor. Kademeli zemin panelleri, elektrik kontrollü havalandırma girişleri gibi çözümler aerodinamik verimliliği arttırırken A verimlilik sınıfı lastikler ve azaltılmış süspansiyon sürtünmesiyle dönme direnci azaltılıyor. İçten yanmalı motorun güç üretimi optimize edilirken motor hacimleri küçültülüyor, mekanik sürtünme azaltılıyor, şanzıman oranları uzatılıyor ve start&stop donanımının kullanımı yaygınlaştırılıyor. Bütün bu gelişmeler sayesinde yeni Peugeot 208’in CO2 emisyon salınımı azaltılıyor. 


Peugeot, 2018 Yılında da Dünya Genelinde Büyümesini SürdürdüCMP platformu; daha yüksek araç içi akustik ve termal konfor, daha düşük titreşim seviyeleri, normalde üst sınıflarda kullanıma sunulan ve B segmentinde benzersiz sürüş destek sistemleriyle gelişmiş konfor ve güvenlik seviyesi sunuyor.

Yeni Peugeot e-208 : e-motion
Yeni Peugeot e-208, lansmanıyla birlikle satışa sunulacak yüzde 100 elektrikli versiyonuyla tamamen yeni bir sürüş deneyimi vaat ediyor. 136 HP (100 kW) ve gaz pedalına ilk dokunulduğu andan itibaren 260 Nm tork üreten elektrikli motor, sessiz ve titreşimsiz bir sürüş sunuyor. Orta konsoldaki ekran üzerinden sürüş bilgileri gerçek zamanlı olarak takip edilebilen yeni Peugeot e-208’de; Eco, Normal ve Sport olmak üzere üç farklı sürüş modu bulunuyor. Eco sürüş modu menzili optimize ederken, Normal mod günlük kullanımdaki konforu optimize ediyor ve Sport sürüş modu ise maksimum güç ve tork kullanıma sunarak 0’dan 100 km/s hıza 8,1 saniyede ulaştırıyor. 


Yerli otomobilde Renault birinci, Fiat ikinci, Toyota üçüncü..


Enerji geri kazanımı sağlayan iki farklı fren modu kullanılabiliyor. Gaz pedalından ayağın çekilmesiyle kontrollü bir yavaşlama tesis edilirken, motor frenine benzer dengeli bir fren hissi ortaya çıkıyor. 


Yeni Peugeot e-208, pazardaki en iyi termal konforu sunuyor. “Yüksek Voltajlı” (HV) batarya ile beslenen 5 kW gücündeki ısıtıcı, ısı pompası ve yolcu kabinindeki otomatik sıcaklık kontrolünden oluşan ısı sistemi içten yanmalı motora eşdeğer bir konfor standardı sağlıyor. Araç içinde dokunmatik ekran veya uzaktan MyPeugeot® akıllı telefon uygulaması üzerinden kumanda edilen sistemin yüksek verimlilik seviyesi sayesinde araç menzili korunuyor. 


Toyota ile Peugeot-Citroen anlaştı


Toplamda 220 litre hacme sahip bataryalar araç zeminine entegre edildiğinden, elektrikli versiyonun yaşam alanı ve bagaj hacmi içten yanmalı motora sahip versiyon ile aynı. 
Yeni Peugeot e-208, 50 kWh kapasiteli bataryasıyla WLTP sertifika protokolüne göre 340 km ve NEDC normuna göre 450 km menzil kullanıma sunuyor. Yolcu bölmesinin soğutma sistemine bağlı olan sıvı soğutmalı ısı kontrolü; hızlı şarj, optimize edilmiş menzil ve daha fazla kullanım ömrü sağlarken, batarya şarj kapasitesinin yüzde 70'i için 8 yıl veya 160.000 km garantisi sunuluyor.
Geleneksel priz kullanarak tam şarj için 16 saat, Wall Box şarj kablosu ile birlikte Legrand® Green Up™ soketinde (7,4 kW), üç faz (11 kW) ile 5 saat 15 dakika veya tek faz ile 8 saat ve özel halka açık şarj terminali (100 kW) yüzde 80 şarj 30 dakika olmak üzere her biri esnek üç farklı şarj modu sunuluyor.


Yeni Peugeot e-208, internet bağlantılı navigasyon ekranı veya MyPeugeot® akıllı telefon uygulaması üzerinden de şarj edilebiliyor. Sistem aynı zamanda şarjı herhangi bir zamanda başlatma veya durdurma ve şarj durumunu kontrol etme olanağı da sağlıyor.
Euro 6.d emisyon standardını karşılayan yeni Peugeot e-208, araç kullanımının kısıtlandığı şehir merkezlerinde bile sürüş özgürlüğü sunan yeni bir mobilite biçimine erişim sağlıyor.

Yüksek verimlilik seviyesine sahip benzinli ve dizel motorlar
Yeni Peugeot 208, her biri modern teknolojinin gelişmelerinden yararlanan Euro 6.d uyumlu; PureTech 75 S&S BVM5, PureTech 100 S&S BVM6 veya EAT8, PureTech 130 S&S EAT8 olmak üzere 1,2 litre hacimli 3 silindirli benzinli ve BlueHDi 100 S&S BVM6 olmak üzere 1,5 litre hacimli 4 silindirli Euro 6.d-temp uyumlu dizel motorla sunuluyor. B segmentinde bir ilke imza atarak PureTech 100 ve 130 versiyonları EAT8 tam otomatik şanzımanla birlikte sunuluyor.

HEYECAN UYANDIRAN ETKİLEYİCİ DIŞ VE İÇ TASARIM
Yeni Peugeot 208, şık ve gösterişli tasarımıyla marka aidiyetine vurgu yaparken markanın sınıf atlama stratejini destekliyor. Daha uzun, daha geniş ve daha alçak gövde orantılarıyla sportif ve dinamik bir görünüm sunan yeni Peugeot 208, keskin çizgilere ve güçlü kıvrımlara sahip tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor. Ortasında ikonik ‘aslan’ logosunu taşıyan ve tek parça olarak tasarlanan ön tampon motor kaputunun tasarımıyla bütünleşirken köşeleri kaplayan karakteristik tam LED ön farlar özgün bir görünümü beraberinde getiriyor. Peugeot 3008/5008/508 modellerinde olduğu gibi yeni Peugeot 208'in de arka kısmını 3 pençe tasarımlı stop lambaları, bunları birbirine bağlayan ve bagaj kapağı boyunca uzanan siyah bir bant domine ediyor. Parlak siyah arka difüzör sportiflik vurgusunu artırırken motor seçeneğine bağlı olarak krom egzoz çıkışı devreye giriyor. 

Peugeot Fractal konsept otomobilinden esinlenilen yeni Peugeot 208’in iç mekanı, güncel Peugeot DNA'sının ayrılmaz bir parçası olan ve 5 milyondan fazla sürücü tarafından tercih edilen en güncel Peugeot i-Cockpit® nesli donatıyor. Peugeot i-Cockpit® mimarisinin bir parçası olan orta konsoldaki ekranın boyutu donanım seviyesine bağlı olarak 5, 7 veya 10 inç arasında değişiyor. Kaliteli malzemelerle bezenen iç mekanı, dokunma hissi uyandıran malzemeler süslerken sürücünün elinin altında olacak şekilde konumlandırılan kumandalar kabin içi ergonomiye ve konforlu koltuklar ile yolculukların daha rahat geçmesine katkı sağlıyor. Kapı cepleri ve torpido gözü dışında kolçağın altı veya vites kolunun arkası gibi kabinin çeşitli noktalarına serpiştirilen saklama alanları küçük eşyaların neden olabileceği kalabalığın önüne geçiyor. Orta konsolun alt kısmında, vites kolunun arkasında bulunan saklama alanı akıllı telefon için kablosuz şarj noktası olarak kullanılabiliyor. 

YENİ NESİL TEKNOLOJİLER VE GELİŞMİŞ BAĞLANABİLİRLİK ÇÖZÜMLERİ
Yeni Peugeot 208; Uyarlanabilir Hız Sabitleme Sistemi ve EAT8 tam otomatik şanzıman ile araçlar arası ayarlanabilir mesafe takibi yapıyor ; Stop & Go fonksiyonu ; Şerit Takip Asistanı ; EAT8 AGB seçeneğinde “Flankguard” ile birlikte gaz, fren ve direksiyonu yöneten Tam Park Asistanı ; 5 ile 140 km/s arasında hem gündüz hem gece yayaları ve bisikletlileri algılayan en güncel Acil Durum Fren Sistemi ; Aktif Şerit Takip Sistemi ; Sürücü Dikkat Uyarı Sistemi ; Otomatik Uzun Far Yardımcısı ; Hız Sınırı Tabelası Algılama ve Önerme Sistemi ; Gelişmiş Trafik İşareti Tanıma Sistemi, Aktif Kör Nokta Uyarı Sistemi ve elektrikli el freni gibi donanımları bünyesinde barındıran Drive Assist ile en güncel ve segmentin en gelişmiş sürüş destek sistemiyle yarı otonom sürüşün yolunu açıyor. 


Alman marka , o otomobillerin yenisini üretmeyecek


Akıllı telefonların hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğunun bilincinde olan Peugeot’nun Mirror Screen fonksiyonu MirrorLink™, Apple CarPlay™ ve Android Auto™ bağlantı protokollerini destekliyor. Orta konsolun alt kısmındaki saklama alanında bulunan kablosuz şarj ve dört adede kadar USB girişi gelişmiş bağlanabilirlik çözümleri sunarken, internet bağlantılı TomTom® Traffic 3-Boyutlu navigasyon trafik koşullarını tanımlıyor ve riskli bölgeleri gerçek zamanlı olarak sürücüye bildiriyor. 

Eylül 2019’da geliyor
İlk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenecek olan yeni Peugeot 208, 2019 yılının sonbaharında uluslararası pazarlarda satışa sunulacak. Gerek içten yanmalı motor, gerekse de elektrikli versiyon olarak özel web sitesi üzerinden ön sipariş geçilebiliyor. Bu sayfa üzerinden peşin ödeme yapılarak Yeni Peugeot 208 sipariş edilebilinecek, böylelikle öncelikli tüketiciler bu aracın ilk deneyim ayrıcalığına sahip olacak. Ayrıca tüketiciler, araç konfigüre etmek ve yeni Peugeot 208 satın alma sürecini tamamlamak için tercih edilen satış noktasını seçebilirler.

58 yorum:

 1. 1.2 turbo 130 hp 8 ileri tam otomatik şanzıman ve B segment bir otomobil.. PSA platformlarının ne kadar hafif olduğunu, üstelik bu aracın da B segment olduğu düşünülünce bu şanzıman ve motor seçeneği ile hafiften bir warmhatch ortaya çıkarmak imkansız olmasa gerek.

  YanıtlaSil
 2. Mevcut 208’i 4 yıldır kullanan biriyim. Aracı ilk alırken önyargıyla almıştık, fiyatı ve sunduğu cazip gelmişti ancak 4 yıldır tık demedi araba peugeot’larda trim sesi çok olur derler ama benim araçta yok denecek kadar az sadece kışın arka suspansiyonlar sesli çalışıyor arada. Yeni 208’de çok güzel duruyor ama maalesef fiyatlar astronomik düzeyde artık ben PSA grubunun gelişmesinden çok etkilendim şahsen hem çok güzel tasarımlar yapıyorlar hemde kaliteli iç mekan yapıyorlar şu anki 208 eski peugeot ile yeni peugeot arasında köprü gibi mesela göğüs direksiyon falan güzel ama kapı döşemeleri baya plastiğim diye bağırıyor. Yeni 208’de 3008 gibi başarılı olacaktır bence.

  YanıtlaSil
 3. Peugeot ve Mazda tasarım konusunda tüm markalara ders veriyor. Diğer üreticilerde bu markaları kendine örnek almalı özellikle de volkswagen. Yıllardır hep aynı sıkıcı tasarımını sürdürüyor biraz şöyle canlı göz alıcı şık ve sportif tasarımlar yapmayı denemeliler volkswagen ve diğer tüm markalar. Tebrikler Peugeot!

  YanıtlaSil
 4. VW’nin yıllardır süre gelen o sıkıcı tasarımlarından sonra Peugeot’nun tasarımları ilaç gibi geldi. Peugeot’yu tasarım konusunda birçok marka kendine feyz almalı Peugeot son yıllarda müthiş tasarımlar ortaya koyuyor yine sınıfındaki çok dikkat çekecek bir araç yapmış Peugeot yeni 208’le

  YanıtlaSil
 5. Tasarimi guzelmis. Clio gibi kendini kanitlamis bir modele rakip olabilir insallah.

  YanıtlaSil
 6. kasa değişmiş 209 olmalıydı bunun adı

  YanıtlaSil
 7. 508 den sonra bekleniyordu böyle ataklar. Mükemmel işler mükemmel tasarımlar yapıyorlar.

  YanıtlaSil
 8. Her yönüyle müthiş olmuş tek kelimeyle.

  YanıtlaSil
 9. Peugeot gerçekten özgün tasarımlar ortaya koyuyor nerdeyse yeni çıkardığı her modeli beğeniyorum ancak ülkemizde sıfır araç almak bırak zenginlik alametini ahmaklık almaetine doğru gidiyor . Bir dünya para 1 yıl sonra yüzde yakalsık 25 i buharlaşsın

  YanıtlaSil
 10. 2019, 2020 ve 2021 yolları ülkemizde Peugeot tarafından domine edilecek gökbilimci görünüyor.

  YanıtlaSil
 11. Peugeot güzel araç yapıyor da peugeot türkiye rezalet fiyatlandırma ile berbat ediyor

  YanıtlaSil
 12. Fiyatı düzgün olursa alt üst eder. Ancak düzgün olmayacağı için sıkıntı yok. Aynı tas aynı hamam devam eder

  YanıtlaSil
 13. Cok klas, orijinal bir tasarım olmuş. VW’nin tek düzey tasarımlarını her yerde göre göre böyle şeyler otomotiv sektörüne karşı insanın inancını tazeliyor.

  YanıtlaSil
 14. Peugeot bu nesilde tasarım işini çözdü.

  YanıtlaSil
 15. Kim belir belki ilk arabam olur diyecektim ama güzel ülkemde ilk araba anca ikinci el olur.

  YanıtlaSil
 16. 508 hayal oldu.Yeni 308 belki.Ülkemiz için en ulaşılabilir artık 208 oldu bu saatten sonra.Kaç yıllık Çorlu peugeot bayisi bile kapanmış krizden hey gidi.

  YanıtlaSil
 17. önceki 208’e göre resmen çağ atlamış. yakında buna benzer bir Corsa da tanıtırlar.

  YanıtlaSil
 18. Yeni tasarımlar müthiş, 508 de güzel olmuş. Sadece bakmakla yetincez millet olarak. 208 bile 150bin tl olur bu ülkede.

  YanıtlaSil
 19. Fransız fırtınası dinmek bilmiyor

  YanıtlaSil
 20. Baya baya olmuş.Peugeot son senelerde zaten çağ atladı.

  YanıtlaSil
 21. Melanie Thierry’den sonra gördüğüm en etkileyici Fransız

  YanıtlaSil
 22. Peugeot kendini çok geliştirdi ama bizim millete anlatamazsın; yine bildiğini okur, burun kıvırır.

  YanıtlaSil
 23. Bazı markalar vardır, ürettiği her model yıllar sonra bile dönüp bakılır ne sağlam arabaymış diye. Peugeot ve Citroën bu klasmanda değil maalesef. Geçtiğimiz 10 15 yıl içinde üretilip yollarda hala bakıp beğendiğin kaç fransız otomobili var? Tabi ki yerli olmayacak. Maalesef bir elin parmaklarının sayısını geçmez. Alman üretimi desem sayılacak çok model var. Yani demem o ki bazıları günü kurtarmaya çalışır hep model değiştirerek, bazıları da yıllar sonra hafızalardan silinmeyecek eserler üretir. Bkz. Opel Astra vs Citroën Xantia. Tercih sizin.

  YanıtlaSil
 24. Dış tasarım çok agresif görünüyor. Kendine has olmuş. Önü de arkası da güzel olmuş, beğendim.

  YanıtlaSil
 25. Çok başarılı iş olmuş. Zaten i-cockpit ile gelen sürücüye kendisini iyi hissettiren sistem ile Peugeot iyi sinyaller veriyordu. Tasarımlar da güzel. Donanım yıkmışlar birde. Muazzam olmuş.

  YanıtlaSil
 26. Peugeot harika işler yapmaya devam ediyor. Gerçekten tebriği hakediyorlar.
  Paramız keşke yeni 508’e yetse de alabilsek ama bu 208 ile idare edeceğiz artık. Çok başarılı olmuş

  YanıtlaSil
 27. Tasarım güzel de tamponun altına kadar uzanan led biraz garip duruyor. Keşke o kısmı hiç yapmasalarmış

  YanıtlaSil
 28. Almanların sıkıcı tasarımlarından sonra Fransızlar biraz estetik katmaya başladı.

  YanıtlaSil
 29. Harika görünüyor,yandan bi c3 havası var ama genel olarak sınıfının en güzel aracı olmuş

  YanıtlaSil
 30. Ateş ediyor bayıldım. Para olsa da bi GTI alsak.

  YanıtlaSil
 31. 508 muhtesemdi bu de gayet guzel olmus. Peugeot tasarim isini cozdu.
  508 de sorun arabanin fiyatinin cok yuksek olmasi idi. O yuzden biz arabayi biraz zor gorecegiz. Bu aracta insallah muadillerine gore pahali olmaz.
  Ulkemizdeki arac fiyatlarinim durumu bildiginiz uzere vahim. Dolar, euro yukselirken otvden dolayi aracin uzerine 1 gelmesi gerekirken 2 geliyor.

  YanıtlaSil
 32. Çok güzel, çamurluklar biraz daha şişkin olsaydı ve biraz omuz çizgisi tabir edilen ön fardan arka fara kadar olan çizgi belirginlesmesi ile güncellenebilir.

  YanıtlaSil
 33. aslanlar gibi araç yapmışlar tam anlamıyla. Piyasaya çıksın da şu saçma poloları corsaları daha az görelim artık.

  YanıtlaSil
 34. 508 de çok güzeldi bu da öyle.

  YanıtlaSil
 35. Peugeot tasarımcıları işin suyunu çıkardı resmen
  Peugeot şuanda tasarım ve motor-şanzıman konusunda rakiplerinden ilerde. Bu arabada B segmentine göre biraz fazla olmuş
  Tebrikler Peugeot…

  YanıtlaSil
 36. Peugeot çok değiştirdi tüm araçlarını. 2019 model tüm araçları hoşuma gitmeye başladı.

  YanıtlaSil
 37. Peugeot tasarım olarak çağ atladı resmen departmanda kim varsa kim yeniliği getirdiyse helal olsun

  YanıtlaSil
 38. Çok güzel görünüyor. Peugeot’un son yıllardaki tasarım dili bence olumlu yönde değişiklik gösterdi.

  YanıtlaSil
 39. ilk defa mercedes,audi,bmw harici bir markanın yeni araç tasarımı beğendim. peugeot 508’den sonra bi fırladı gibi. kör mimarlarımı yolladılar naptılar 😀
  ön kısmı daha agresif keskin hatlı yapsalar daha güzel olabilirdi

  YanıtlaSil
 40. bence baya başarılı olmuş. 3008 de tutan işleri diğer araçlara da aktarmaya başladılar. 308 i merakla bekliyorum

  YanıtlaSil
 41. Peugeot yeni iç ve dış tasarım diliyle kendini güzel konumlandırdı. Motorları ve EAT şanzımanı uyumlu ve sorunsuz.
  Burada Pug TR’nin yapması gereken Wv gibi her türlü ihtiyaca yönelik motor şanzıman ikilisi sunmak ve fiyat ayarlamasını mümkün olabildiğince iyi yapmak? Peki Pug TR bunu yapabilir mi? Hayır tabiki. 301 ve 3008 satmaya devam ederler işte. Akıllı olsalar yeni 301 ve 3008’in yanında yeni 208, 2008, 308 ve 508 ile de güzel satış yapabilirler ama nerdeeee??

  YanıtlaSil
 42. Nasıl bir tasarımcıları varsa çıtayı çoook yukarı çıkardılar…
  Her çıkan arabası muazzam…

  YanıtlaSil
 43. efsane peugeot iyi işler yapıyor fanı değilim ama sempatik geliyor

  YanıtlaSil
 44. Çok güzel olmuş, peugeot yeni tasarım diliyle büyük oynuyor umarım devamını sürdürür,
  Her peugeot konusunda şunu belirtiyorum
  Bir tasarım tutturuyor tutuluyor, yeni tasarımı çıktıgında eline yüzüne bulaştırıyor.
  Umarım sağlam atarlar her adımı, her tasarımı.
  Elbette 3008 kalitesini konforunu baz alıp düşüş yaşanmaz bundan sonra
  Tebrikler peugeot

  YanıtlaSil
 45. Ön ledleri anlamayacak kadar saf olamayız her halde
  Arka stoplar aslan pençesi
  Ön led gurubu aslan dişi platformunda
  O amblemin hakkını vermişler

  YanıtlaSil
 46. Süper karizma olmuş, peugeot bu sene baya güzel modeller çıkarıyor

  YanıtlaSil
 47. eskiden peugot tasarımlarını hiç beğenmezdim genel olarak çoğu kişi beğenmezdi. Ne yaptılar ne ettiler tasarım departmanlarında ama mükemmel görünen araçlar çıkarıyorlar. 208 de 508 de istisna olmuş harika

  YanıtlaSil
 48. Tebrikler Peugeot! Araca B A Y I L D I M.

  YanıtlaSil
 49. Üstünde Volkswagen yazsa millet 160 bini bayılır

  YanıtlaSil
 50. Sıkıcı polo, i20 tarzı araçlardan bıkmıştık. Peugeot yeni tasarım anlayışıyla tüm modellerini adeta yeniden can getirdi. 208 💣💣💣 olmuş.

  YanıtlaSil
 51. Tasarımına bayıldım, ellerine sağlık

  YanıtlaSil
 52. Yıl olmuş 2019, 75 Beygir nedir ya…

  YanıtlaSil
 53. Ön tamponda fluoresan lambanın ne işi var

  YanıtlaSil
 54. Direkt Audi A1 i hedef almışlar

  YanıtlaSil
 55. Eskisi gibi zirt pirt kasa degistirmemesi pug icin donum noktasi oldu. 208 ilk 2012 de geldi, mercekli farlari, dokunmatik ekrani ve farlara gömülü ledleri ile b sinifinda zaten degisimi baslatmisti. Simdi yine yeni bir ekolu baslatmis zira tasarimi ust seviyeye tasidigi asikar umarim boyle devam ederler

  YanıtlaSil
 56. Çok güzel görünüyor. 1.2 130bg motorla gelirse tam bir canavar olur.

  YanıtlaSil
 57. Elektrikli park freni, dijital gosterge paneli vs. koymuslar. i-cockpit zaten elit gorunuyor.
  i20’yi yaris’i corsa’yi falan pas gecip audi a1’e saldirmislar gibi.

  YanıtlaSil
 58. 206 efsanesinin devamı niteliğinde bir otomobil olmuş. Uygun fiyatlı olursa (ki olmaz) yok satar.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..