Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Güleryüz Efora Avrupa'da

Bursa'da faaliyetlerini sürdüren Güleryüz Otomotiv'in geçtiğimiz Ekim ayında  Belçika'da  yapılan Busworld Otobüs Fuarı'nda sergilediği araçların içerisinde şehirler arası bir otobüs dikkatlerden kaçtı!


Güleryüz Otomotiv, kurulduğu 1967 yılından beri kendini geliştirerek geleceğe yürürken Avrupa dahil bir çok coğrafyaya da araçlarını satmaya devam ediyor.


Cobra markalı otobüsleri 2017-18 yıllarında yenilenmişti.Avrupa'da iki katlı otobüsü Panora, şehir içi serisi Ecoline adını alırken GL9 modelinin yerine gelen Mercedes Benz motorlu aracıda Efora adını taşıyor.


Almanya'ya Türkiye'den Çift katlı Otobüs, Güleryüz'den...


Brüksel'deki fuarda, Ecoline modellerinin yanında yer alan bu beyaz araç , az evvel bahsettiğimiz Efora.Firmanın https://www.guleryuz.com/ adresli internet sitesinde, Efora hariç tüm imalatı yapılan araçlar, yeni halleriyle tanıtılıyor.


Güleryüz Efora'ya Türkiye'de (kendi intarnet sitesi, araç satış siteleri ve kasko listelerinde) rastlayamasak ta Avusturya , Yunanistan gibi  Avrupa ülkelerinde görmek mümkün!!!


Elektrikli araç, Güleryüz'den...


Teknik Özellikler
Motor;  Mercedes Benz OM 936 LA
Norm;  Euro 6
Motor Hacmi; 7700 cc
Güç; 220 kW  / 299 Beygir
Şanzıman, 6+1 ZF 6S (isteğe bağlı  Ecoshift / Ecolife)
Ölçüler;  9,840 m / 2,520 m / 3,360 m 
Lastik; 275/70 R 22,5Türkiye'de imal edilen minibüs, otobüs ve kamyonlarda 2019 yılı yerlilik oranı nedir?Kaynaklar/fotoğraflar; https://www.guleryuz.com/
https://www.guleryuz.com/tarihce
https://www.guleryuz.com/araclar
https://www.facebook.com/guleryuzotobusfabrikasi
https://www.youtube.com/channel/UCIWp-BRkn00AeubvAbBA5DA/featured
http://noge-lazarou.at/
https://www.car.gr/

2 yorum:

  1. Kokpit tasarımı çok kötü. Önden otokarın yeni doruk modelini andırıyor. Çok özgün bulamadım. Oturmamış bir tasarımı var.

    YanıtlaSil
  2. Kokpit tasarımı dışında bence başarılı.Özellikle ön lambalar-far bölümü iyi görünüyor.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..