Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yerli araç TRAGGER ile DAHA AZ TEMAS, DAHA FAZLA SOSYAL MESAFE

Elektrikli araçlar imal eden TRAGGER; Twitter, İnstagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarıyla temiz bir çevre ve sağlık adına mesajlar da veriyor..Dört farklı seri ile bir çok seçenek sunan firma, araçlarını Bursa'da üretiyor.

" İnsan ve çevre odaklı sürdürülebilir bir dünya için çalışan %100 elektrikli Yeni Nesil Hizmet Aracı TRAGGER, farklı kullanım alanlarında sürüşlerinize güvenle devam etmenize imkan tanıyor. #ElektrikliAraç #TRAGGER #YeniNesilHizmetAraçları
#YerliÜretim #YerliVeMilli #Elektrik "


"Bugün Dünya Çevre Günü! Bu yılın teması ise biyoçeşitlilik.
Sürdürülebilir dünya için doğal yaşam çeşitliliğinin korunması büyük önem taşıyor.
Doğaya verilen zararlar nedeniyle, dünya biyolojik değerlerinden her gün biraz daha yoksun kalıyor ve yüzlerce tür, yok olma tehlikesi ile karşı karşıya geliyor!
Yaşanabilir bir dünya için doğayı koruyalım, bireysel sorumluklarımızı fark edelim ve geleceğimize sahip çıkalım. #dünyaçevregünü "


Yüzde 100 Elektrikli, Milli ve Yerli; TRAGGER


"Türkiye’nin %100 elektrikli Yeni Nesil Hizmet Aracı TRAGGER, yüksek performanslı, ekonomik ve çevreci çözümler ile yaşanabilir bir dünya için yeni nesil araçlarını kullanıcılarla buluşturuyor."BMC'nin İzmir Fabrikası'nda adı BMC olmayan elektrikli araçlar!!!!Kaynak;  https://tragger.com.tr/
https://www.instagram.com/traggerelektrikliarac/
https://www.facebook.com/tragger.com.tr/
https://www.linkedin.com/company/tragger/
https://www.youtube.com/channel/UCvTxcTnLxTBFRGmMoqcT0Jw/featured

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..