Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Skoda Slavia

 Volkswagen markalarından Skoda, Çin'den sonra  dünyanın en büyük pazarı olan Hindistan'a özel India 2.0 projesi çerçevesinde Slavia adlı bir otomobile ait görseller paylaştı.Slavia, bu projenin ikinci otomobili olurken aracın tanıtımının ise yeni yılın ilk aylarında  olması bekleniyor.Slavia, Kushaq  adlı (Crossover/CUV) kardeşiyle de MQB-IN platformunu, 1000 ve 1500 cc hacimli  115 ve 150 beygirlik motorlarla 6 ileri düz vites ve otomatik şanzımanı beraber kullanacaklar..Markanın azıcık ucundan gösterdiği görsellere göre Yeni Skoda Slavia, Octavia ve Superb'ye benzeyen bir sedan olmakla beraber B sınıfı küçük bir sedan konumunda..
ŠKODA AUTO India, sosyal medya hesaplarında  yeni aracını " premium orta boy sedan" olarak niteliyor.

Bu arada, Skoda Hindistan; testi süren aracın kamuflajı için tasarım yarışması yaptı ve sonuçlarını açıkladı; Badlapur, Maharashtra'dan Shreyas Karambelkar kazandı..

Çek ve Hint sanat kültürlerini birleştiren araç için 200 den fazla başvuru alınırken kazanan açıklanmadan önce, kısa listeye kalan ilk beş tasarım üretim, dayanıklılık ve uygulanabilirlik süreçlerinden geçirildi.


Shreya'nın kazanan tasarımının konsepti Hint motiflerinin bir karışımıdır - Tavuskuşu ve Lotus, Çek cam sanatı ve Kübizm. Tasarımda kullanılan renkler sıcak ve Hint kültürünü temsil ediyor.


Kazananlar 

Sr.no Kısa Liste kazanan isimler Status City,Sate

1 Bay Shreyas Karambelkar Kazanan Badlapur, Maharashtra

2 Bay Ben Stewart Runner – yukarı Tirunelveli, Tamil Nadu

3 Bay Riju Karunakaran Finalist Bengaluru, Karnataka

4 Bay Rohit Bhandwalkar Finalisti Pune, Maharashtra

5 Bay Prateek Sethi Finalisti Pune, Maharashtra


Skoda'da her şey bu Laurin & Klement logosuyla başladı. İlk yıllarda Skoda bünyesindeki  Slavia markasının bisikletlerinin logosu aşağıda yer alıyor.Kaynak; https://www.skoda-auto.co.in/
https://www.skoda-auto.com/
https://twitter.com/SkodaIndia
https://museum.skoda-auto.com/
https://twitter.com/skodade
https://www.skoda-storyboard.com/en/125-years-skoda/a-drive-through-125-years-of-history-at-the-skoda-museum/
https://twitter.com/skodaautonews

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..