Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Aç gözlülük, zirve, bitcoin, iskonto ve kripto

Bybit Türkiye Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü yaptığı değerlendirmede: "Kripto paralar, merkez bankalarının yokluğunda daha rahat hareket ederken 27 Haziran’da 875 milyar dolara gerileyen toplam piyasa değeri 1,1 trilyon dolara ulaşmış durumda. Bitcoin madencilerinin yoğun satışlarının geride kaldığı bu dönemde korku ve açgözlülük endeksi de 4 ayın en yüksek seviyelerine çıktı. Buna

ek olarak Bitcoin’in forumlarda bahsedilme sayılarından bir araya getirilen hassasiyet endeksi ile fiyat arasındaki makas bir hayli açıldı. Tüm bu market hassasiyet verileri bizlere fiyatın iskontolu kaldığını ve bu göstergeleri izlemesi gerektiğini söylüyor. Diğer tarafta da aktif ve yeni adres sayılarında önemli bir yükseliş olmaması bizlere fiyat iskontosunun tepki ile kapanacağını ancak bunun kalıcı bir yükselişe dönüşmesi için henüz erken olduğunu söylüyor. Bu nedenle ilk etapta 26.500$ seviyelerine doğru bir tepki makul olabilir diye düşünüyoruz. 

Hayati Bir Sigorta; Trafik Sigortası

11 Ağustos’ta Ethereum ağındaki son çatallanma olan Goerli devreye girecek ve 19 Eylül’de PoS geçişi beklenen Ethereum fiyat olarak ön planda olacak. Hali hazırda özel bireysel ve kurumsal fonların uzun bir sürenin ardından ilk kez Ethereum alarak 16,3 milyon dolarlık buraya fon sağladığını görüyoruz. Piyasa üzerindeki baskının azaldığını gösteren bir diğer metrik ise kurumsalların short Bitcoin fonundan çıkmaları oldu. Teknik olarak da Terra olayının neden olduğu düşüş sonrası oluşan alçalan trend henüz bozulmadı ve 24.500 seviyesi majör direnç olmayı sürdürüyor. Yükselen kanal içinde bulunan Bitcoin’de alt destek 21.700$ seviyesinden geçiyor. Mevcut durumda satış pozisyonları yerine geri çekilmeler yeni alım pozisyonları eklemeleri ile sürüyor.  Hedera, Ethereum, Ethereum Classic, Curve ve EOS takip listemizde." sözlerine yer verdi.

2003 / 2005'te otomobilde neler oldu, fiyatlar nasıldı?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..