Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

100. Yıl Motosiklet Sürüşü

 Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. kuruluş yılı nedeniyle; Gençlik ve Spor Bakanlığı,  Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Anadolu Motor ve Doğa Sporları Kulübü organizasyonuyla bir etkinlik düzenleniyor. Konuyla ilgili yazı aşağıda yer alıyor;" Değerli Motosiklet tutkunları;

Sizleri 30 Ağustos 2023 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Anadolu Motor ve Doğa Sporları Kulübü işbirliği ile düzenlenecek olan "100. YIL MOTOSİKLET SÜRÜŞÜ" etkinliğine davet ediyoruz.


Kurtuluş mücadelemizin köklü hatırasını yaşatmak üzere Cumhuriyetimizin 100. yılını, zaferin kazanıldığı topraklarda  Afyonkarahisar'da büyük bir coşkuyla kutlayacağız.


Bu önemli günde motosiklet sürüşüne katılmak isteyenler kayıt formunu eksiksiz ve sadece 1 kayıt yaparak doldurmaları gerekmektedir. (Sürücü + Artçı)


Sürüşe katılanlara MXGP Dünya Motokros Şampiyonası ve TÜRKİYE MOTOFEST'i yerinde izleme fırsatı verilecektir.Kayıt yapıp sürüşe katılanlara 5 günlük giriş hakkı olan bilekliklerden verilecektir. (1 Adet sürücü + 1 adet artçı)


Motosiklet ile sürüşe katılmak isteyenler 29 Ağustos Salı günü itibariyle kamp alanında konaklayabilir. 


Kayıtlar 20 Ağustos’da Kapanacaktır. 


Sürüşe 200cc ve üstü motosikletler katılabilir. 200 cc altı motosikleti olanlar kayıt yaptırsa dahi etkinliğe katılamazlar. 


30 Ağustos sabahı Kayıt listesi ile motosiklet cc ve sürücü kontrolü yapılacaktır. Güvenlik kontrollerinde kayıt yaptırmayan ve 200cc altı motosiklet tespit edilirse, korteje alınmayacaktır.


30 Ağustos sabahı kayıt listesi kontrolü ile katılım bileklikleri dağıtılacaktır. "


ETKİNLİK PROGRAMI

30 Ağustos Çarşamba

Saat 09:15 Festival alanından hareket Anıt Meydan (Toplanma yeri)

Saat 10:00 Anıt Meydan'dan - Kocatepe'ye Hareket

Saat 11:00 Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı (Rehber eşliğinden günün anlam ve önemine özel anlatım)

Saat 12:00 Kocatepe'den Festival Alanına dönüş (Toplu halde)


Kaynak; https://www.tmf.org.tr/
100. YIL SÜRÜŞ KAYIT FORMU
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcVNxUJ78OSrCqiaR3BvxX8JqrB3hi7yWrIQa8FzfmKuYeVw/viewform?pli=1

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..