Yerli Otomobilde Gelişmeler, Bilmediğiniz Girişimler..

Yeni Hyundai Pick Up 2019'da

Hyundai Motor, dünyanın en zorlu pazarlarından  Amerika'da artık otomobilin yanında pick up  ta satacak. Santa Cruz  adlı prototipe benzeyen yeni araç SUV modelleriyle aynı bantlarda üretilecek.Kamyonet sınıfına kayıtsız kalmayan Volkswagen,Renault, Fiat, Mercedes gibi markaları Hyundai takip ediyor.Bu sınıfta yıllardan beri Toyota, Nissan, Mitsubishi gibi markalar zaten vardı.

Daha ismi konulmayan model; bir kaç ay sonra Yeni Kona, 2018 yılında Yeni Santa Fe'den sonra 2019 yılında yollarda olacak.


Yeni Hyundai Accent Geliyor


Amerika Birleşik Devletleri'nde Sonata ve Elantra gibi sedanlarda düşüş yaşayan marka, bu durumu yeni pick up ile kendi lehine çevirmeyi düşünüyor.


Yeni SUV, Türkiye'de üretilecek mi?


Türkiye'de üretilmesi beklenen yeni Kona.

TRump, Yerli Motor ve SUV ile elektriklenen dünya!

2 yorum:

  1. Nasıl Mercedes Nissaenla Fiatta Mitsubishi ile pikapta işbirliğine gittiyse Hyundai'nin de Toyota gibi yıllardır işin kaymağını yemiş tecrübeli bir markayla işbirliğine gitmesi Hyundai'nin lehine olur. Dünyada SUVlar ve pikaplar konusunda Japonlar liderdir Hyundai'nin de tıpkı Mercedes, Fiat,Renault gibi Japonlarla işbirliğine gitmesi gerekiyor aksi takdirde Hyundai pikapta asla istediği başarıyı yakalayamaz ve başarılı olamaz

    YanıtlaSil
  2. Hyundai, Otosan'la aynı zamanda yollara çıkan şimdilerde dünyanın ilk beş firması içine yer alan değerli ve çıkışta olan bir marka.Başka işbirliklerine gerek yok bence.SUV modelleri zaten fazlasıyla var.Pick up için fazla zorlanmayacaktır.Bir zamanlar modelelrini örnek aldığı, lisansla veya aynen ürettiği ( starex, galloper...) Mitsubishi yi çokten geçti.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..