Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Zorlu parkurda kıyasıya mücadele

 Off Road ta son yarış yapıldı
Yılın son yarışında genel klasmanda Yunus Ayhan ilk sırada yer alırken, pilotlardan Ahmet Ünlü ikinciliği, İsmail Ayhan da üçüncülüğü elde etti.Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da inşa edilen Mebuskent’te düzenlenen ve Ankara Off Road Kulübü’nün (ANDOFF) organize ettiği yılın son yarışı soğuk havaya rağmen yine renkli görüntülere sahne oldu.
Toplam 48 kilometre uzunluğundaki 4 zorlu etaptan oluşan parkurda yarışmacılar hünerlerini sergiledi.

Mebuskent olarak, yarışlara üçüncü kez kapılarını açtıklarını kaydeden AYMOR Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, bir kez daha eğlenceli ve heyecanlı bir etkinliğe imza atmaktan dolayı çok mutlu olduklarını bildirdi.


 


Off Road yarışçılarının yine Ankara’daki en uygun parkur olan Mebuskent’te kıyasıya mücadele ettiğini kaydeden Ayhan, “Off Road tutkunları yarışa büyük ilgi gösterdi. Birbirinden farklı kulüpler, zorlu parkurlarda kıyasıya yarıştı. Zaman zaman araçların devrilmesi izleyenlerin yüreklerini ağzına getirdi. Ancak güvenlik önlemleri ve araçların da bu koşullara uygun üretilmiş olması hiçbir sorun yaşanmamasını sağlıyor. Soğuk havaya rağmen izleyiciler de bizleri yalnız bırakmadı. Bir yandan mangal yakıp bir yandan da yarışları takip eden izleyiciler güzel bir Pazar günü geçirdi” dedi.


 Off Road ta son yarış yapıldı


Ayhan, Off Road yarışlarına yaptıkları ev sahipliğini geleneksel hale getirmek istediklerini ve Mebuskent’te yaşam başladığında da devam etmesini dilediklerini ifade ederek, şunları söyledi: “Şimdiden Mebuskent markasını Off Road yarışlarıyla bütünleştiriyoruz. Önümüzdeki dönemde de bu yarışlar Mebuskent sakinlerinin sabırsızlıkla beklediği etkinliklerden olmasını hedefliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..