Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yenilenen Audi A4, farlarıyla dikkat çekici.Dünya; 25 yılda, 7,5 milyon A4 gördü

Mercedes Benz C Sınıfı ve BMW 3 Serisi'nin en önemli rakiplerinden Audi A4,
tüm versiyonlarıyla makyaj operasyonu geçirdi.Yeni Audi A4 Serisi'nin
en güçlü versiyonu 342 beygirle beraber yürüyor.Yenilenen A4'te, ön tekerlek üzerinden motor kaputuyla başlayan çizgi, arka  kapıdan itibaren daha belirgin bir hatla arka lambalara ulaşıyor.Farlar ve arka lambalar artık daha keskin daha  dikkat çekici.

A4; iç mekanında çok ciddi bir değişiklik yaşamazken  yeni hibrit motor seçenekleriyle rakiplerine meydan okuyacak.

Audi A4 Serisi; Sedan, Avant, Allroad, S4 ve RS4'ten oluşuyor.Audi’nin en çok satan modeli Audi A4  25 yaşında 

Audi, bugüne kadar dünya çapında 7,5 milyon adetlik satışa ulaşan ve markanın tarihinde en çok satan modeli olan A4’ün 25’inci yaşını kutluyor


Audi 126!!!


1994 yılında selefi Audi 80’in yerine üretilen Audi A4, o yıl konforu, sportifliği ve elegan tasarımı ile segmentinde standartları yeniden belirlemiş, dünya genelindeki otomobil severlerin beğenisini toplamıştı. A4, daha ilk yılında elde ettiği 272 bin 52 adetlik satışıyla, markanın en çok satan modeli oldu ve hala birçok sürüş asistan sistemiyle markanın sembolü olmaya devam ediyor. 


2019'un en çok satan otomobilleri; Egea, Megane, Corolla, Clio ve Doblo!!!
Şu an 5’inci nesli yollarda olan Audi A4’e talep, hiç bitmedi. Özellikle Çin, Almanya ve ABD’de hala Audi’nin en çok tercih modeli konumunda. Almanya’da satılan her 5 Audi’den biri, A4. Sadece Çin’e özel üretilen uzun dingilli A4, Çin’de en çok tercih edilen Audi modeli… 


Yeni Audi S4 Sedan 3.0 V6 TDIBugüne kadar 7,5 milyon adet satılan A4, Avrupa ve ABD pazarı için Almanya’daki Ingolstadt ve Neckarsulm fabrikalarında, yerel pazarlar için Çin’deki Changchun ve Hindistan’daki Aurangabad üretim merkezlerinde de üretiliyor. 


Volkswagen hangi Çin markasını alacak?Kaynak; Audi.com / Audi.de
Basın Bültenleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..