Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yerli araç TRAGGER, dünyanın önde gelen Artırılmış, Sanal ve Karma Gerçeklik Teknolojileri fuarı XRExpo’daydı

Marka değerlerini “kullanıcı deneyimi odaklı rasyonel bakış açısı, fonksiyonellik, teknoloji, kalite ve yenilikçi yaklaşımlar” olarak belirleyen CDMMobil; ileri mühendislik, Ar-Ge ve tasarımı birleştirerek insanların ve işletmelerin lojistik alandaki ihtiyaçlarına uygun olarak yeni nesil hizmet aracı ailesi TRAGGER markalı araçlar otomotiv sektöründe tecrübeli mühendislerden oluşan bir ekiple inovatif tasarım ve ileri mühendislikle geliştirildi ve Bursa’da üretiliyor. Artırılmış Gerçeklik alanındaki

teknoloji partneri CDMVision’ın Almanya’nın Stuttgart kentinde katıldığı dünyanın en önemli sanal, karma ve artırılmış gerçeklik fuarı XR Expo’da, CDMVision tarafından geliştirilen Augmented Distant Services, Surface Projector ve Variant Control ürünleri TRAGGER üzerinde sergilenerek ziyaretçilere anlatıldı.

TRAGGER marka ailesinin yeni nesli, yeni ürünlerle genişlemeyi sürdürüyor. 2018 yılından bu yana Bursa’daki üretimi süren TRAGGER markalı araçlar, yeni versiyonlarla, hizmet araçları pazarında müşterilerin farklı ihtiyaçlarını çözebilecek yapıda üretiliyorlar. Milli ve yerli yeni nesil hizmet araçları ailesi QD ve LC adlı Pro Serisi araçlarına ilave olarak lojistik amaçlı TT ve transfer amaçlı T-Car versiyonlarıyla genişliyor.


Yüzde 100 Elektrikli, Milli ve Yerli; TRAGGERSaffet Çakmak: “Yeni nesil hizmet aracı ailemiz büyüyor”
Yüzde 100 elektrikli, çevre dostu ve çok fonksiyonlu olmasıyla TRAGGER marka ailesinin hizmet araçları pazarında büyük ilgiyle karşılandığını belirten CDMMobil Kurucu Ortağı Saffet Çakmak, “2 yıldan kısa bir süre içerisinde TRAGGER hem Türkiye’de hem de dünyada büyük ilgi gördü. Otomotiv sektöründe tecrübeli mühendislerden oluşan ekibimiz, TRAGGER ürün ailesini inovatif tasarım ve ileri mühendislikle geliştirip, tek bir platformda pek çok farklı amaca hizmet edebilecek ürünlere dönüşebilmelerini sağladılar. 


Dünyanın ve Türkiye'nin ilk tam modüler iş ve ulaşım makinası geliyor.Tabii ki YERLİ...


Gururla söyleyebilirim ki çok kısa bir sürede, Türkiye’ye dünyanın da tanıdığı yeni bir marka kazandırdık. Türkiye’nin yanı sıra artık dünyanın dört bir yanında bu segmentte rekabet gücümüzü daha da geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.


2019'un en çok satan otomobilleri; Egea, Megane, Corolla, Clio ve Doblo!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..